Kurşunel Kalıp Kurumsal Logo
Türkçe English
Gezinti Bağlantılarını Atla
ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRETİM
KALİTE
HABERLER & FUARLAR
REFERANSLAR
İLETİŞİM


Kurşunel  Kalıp 1985 yılında genel müdürümüz Hasan Kurşunel tarafından kurulmuş olup, şu anda seçkin firmalarla, gelişen teknolojiyi takip ederek, kaliteyi temsil eden bir marka haline gelmiştir.

Kurşunel kalıp teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendirerek, geniş tezgâh parkı ile 2000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, değişik sektörlerde seçkin firmalara sac metal Progressive kalıpları ve kaynak konstrüksiyonlu boyalı sac parçaların imalatına devam etmektedir.

Kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın müşterilerimizin bizi tercihindeki en büyük sebep olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Gelişerek büyümenin gerekliliğini biliyoruz. İşte bu bilinçle kaliteli ve sistemli çalışmamızı 2004 yılında ISO 9001:2000 kalite belgesi ile tescillemiş bulunuyoruz.

Uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübemizi Unigraphıcs Cad Cam Prograsive Dıe, Catıa V5 R18 Cad, Autoform Forming Reality, Job Dispo Mrp-Erp , Schmale kalıp maliyet analizi gibi otomotiv devlerinin kullandığı Cad-Cam, analiz ve bilgisayar destekli planlama programları ile birleştirerek, hızımızın ivmesini sürekli artırmaktayız.

 
Share |

Copyright © 2012 KURŞUNEL KALIP - Tüm Hakları Saklıdır. Point ajans